największy wybór, najlepsze ceny

Infolinia: 722 300 301
0
Twój koszyk:
brak produktów

Filtrowanie produktów

Dodatki: Ochraniacz Na Materac

Odpowiednio dobrane nakładki na materac to najlepszy sposób na to, aby ochronić go przed zabrudzeniami i uszkodzeniami, a jednocześnie przedłużyć jego żywotność. Co więcej, sięgając po ochraniacz o określonych parametrach technicznych, można również znacznie zwiększyć funkcjonalność zastosowanego przez siebie rozwiązania i sprawić, aby było ono jeszcze bardziej dostosowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań Użytkownika. Właśnie dzięki temu możliwe będzie postawienie na rozwiązania naprawdę komfortowe w codziennym użytkowaniu.

Wśród przygotowanych przez nas nakładek na materac znajdziecie zarówno te tradycyjne, mające przede wszystkich chronić warstwę podstawową, jak i te wykazujące się dodatkowymi właściwościami, w tym np. grzybobójcze i antyalergiczne czy wodoodporne. Nasze ochraniacze zostały wyselekcjonowane także w trosce o to, aby pochłaniać wilgoć i nie pozwalać jej przedostawać się w głębsze warstwy, a także zostały zaopatrzone w specjalne gumki, dzięki którym nie zsuwają się, ale stabilnie trzymają na części podstawowej – i to bez względu na grubość jej warstwy.

liczba na stronie: sortuj:
zobacz
NAKŁADKA MOLTONOWA
98,00 zł
zobacz
NAKŁADKA HIGIENICZNA
65,00 zł
zobacz
NAKŁADKA PIKOWANA
68,00 zł
zobacz
MOLTON wodoodporny
89,00 zł
zobacz
MOLTON
69,00 zł

Specjalista do dyspozycji

Wykwalifikowana osoba podpowie Ci jaki materac wybrać!
Zadzwoń: 722 300 301
lub wypełnij formularz

Wirtualny doradca

Odpowiadajac na kilka pytań doradca zaproponuje najelpsze materace. Proste i skuteczne rozwiązenie.

Uruchom Doradcę

Zobacz również

Materace market

Materace market w ofercie posiada materace najlepszych firm: Hilding, Janpol, Bedding czy Tempur. Materace w najlepszych cenach z darmową dostawą w Warszawie. Dodatkowo możliwość negocjacji cen. Polecamy materace lateksowe, kieszeniowe oraz wysokoeleastyczne. Śpij po królewsku.

Zadzwoń do nas INFOLINIA: 722 300 301
Napisz do nas info@materace-market.pl
Adres Eccelent: ul. Jagiellońska 82, Warszawa
Bank Bank: 50 1140 2004 0000 3902 6316 5939 (BRE Bank)