największy wybór, najlepsze ceny

Infolinia: 722 300 301
0
Twój koszyk:
brak produktów

Polecane produkty

Piankowe Termoelastyczne
HARMONIA
1 322,00 zł
Sprężynowe Kieszeniowe
FLAMENCO
1 199,00 zł
Sprężynowe Kieszeniowe
MAKARENA
1 979,00 zł
Piankowe Termoelastyczne
POSEJDON
1 708,00 zł
Materace Lateksowe
ZEUS
1 252,00 zł

Materace nietypowe

Znajdujące się w sypialni łóżko o parametrach innych, niż typowe meble dostępne na rynku, może okazać się problematyczne. Niejednokrotnie może być trudno znaleźć do niego odpowiedni materac. Niemal każdy z oferowanych przez nas produktów można zamówić w nietypowym wymiarze, a tym samym zapewnić sobie w pełni komfortowy sen i doskonałą wygodę każdej nocy!

Korzystając z oferty przygotowanej przez nasz sklep internetowy istnieje możliwość zaopatrzenia się zarówno w materace na wymiar w bardzo dużych rozmiarach (np. 220x220 cm), idealnych na ogromne łoże małżeńskie, jak również w produkty zupełnie niestandardowe, dostosowane do indywidualnych potrzeb danego Klienta, np. o parametrach 145x180 cm.

Zależy nam na zadowoleniu naszych Klientów, w związku z czym dbamy o to, aby oferowane im rozwiązania były dopasowane do ich potrzeb nie tylko pod kątem wielkości, ale i funkcjonalności oraz pełnego komfortu użytkowania. Co za tym idzie, staramy się dobierać materace na wymiar wykonane z wysokogatunkowych materiałów, zapewniające dobrą cyrkulację powietrza, dopasowujące się do kształtu ciała i mające szereg innych ważnych dla zapewnienia codziennego relaksu właściwości. W związku z dużymi wymaganiami, jakie sobie stawiamy, czas oczekiwania na realizację takiego niestandardowego zamówienia wynosi ok. 7-14 dni. W miarę możliwości dbamy także o to, aby decydując się na zakup materaca na wymiar nasi Klienci mieli duży wybór, w związku z czym staramy się umożliwiać im zaopatrywanie się w rozwiązania lateksowe, piankowe bądź sprężynowe. Współpraca ze znanymi i doświadczonymi producentami pozwala nam na przygotowywanie dla naszych Klientów oferty, która będzie idealnie dostosowana do ich indywidualnych potrzeb i oczekiwań – wiemy bowiem, jaką rolę w życiu każdego człowieka odgrywa spokojny i komfortowy sen.

Aby uzyskać więcej informacji na temat interesującego Państwa elementu wyposażenia sypialni zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego zamieszczonego poniżej lub do bezpośredniego kontaktu z salonem. Nasi specjaliści udzielą wszelkich potrzebnych Państwu informacji na temat możliwości zamówienia materaca na wymiar, a także posłużą profesjonalną poradą dotyczącą zamówień.


Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko *
Numer telefonu *
E-mail *
Wiadomość *
Wszystkie pola z * są wymagane.

Specjalista do dyspozycji

Wykwalifikowana osoba podpowie Ci jaki materac wybrać!
Zadzwoń: 722 300 301
lub wypełnij formularz

Wirtualny doradca

Odpowiadajac na kilka pytań doradca zaproponuje najelpsze materace. Proste i skuteczne rozwiązenie.

Uruchom Doradcę

Zobacz również

Materace market

Materace market w ofercie posiada materace najlepszych firm: Hilding, Janpol, Bedding czy Curem. Materace w najlepszych cenach z darmową dostawą w Warszawie. Dodatkowo możliwość negocjacji cen. Polecamy materace lateksowe, kieszeniowe oraz wysokoeleastyczne. Śpij po królewsku.

Zadzwoń do nas INFOLINIA: 722 300 301
Napisz do nas info@materace-market.pl
Adres Eccelent: ul. Jagiellońska 82, Warszawa
Bank Bank: 50 1140 2004 0000 3902 6316 5939 (BRE Bank)