największy wybór, najlepsze ceny

Infolinia: 722 300 301
0
Twój koszyk:
brak produktów

Polecane produkty

Materace Dziecięce
SAFETY SMYK
369,00 zł
Sprężynowe Kieszeniowe
FLAMENCO
1 199,00 zł
Piankowe Termoelastyczne
POSEJDON
1 708,00 zł
Piankowe Termoelastyczne
RUMBA
1 819,00 zł
Piankowe Termoelastyczne
SALSA
1 059,00 zł

Aktualności

Magniflex

Włoska jakość w Twojej sypialni

FIRMA

W latach 60' Giuliano Magni, właściciel niewielkiego zakładu, rozpoczął produkcję swoich pierwszych materacy. Od samego początku, rozumiał on, kluczowe znaczenie materacy w podnoszeniu poziomu jakości ludzkiego życia. Pomimo skromnych możliwości firmy, przywiązywano wagę do szczegółów wykonania każdego materaca, jednocześnie pilnując, by wyroby dotarły w idealnym stanie do odbiorców. Produkcja wzrastała i z biegiem lat, objęła cały rynek krajowy. W 1986 roku Magni wpadł na kolejny, doskonały pomysł, który zapewnił mu sukces, a mianowicie- pakowania próżniowego! Ta nowatorska, w owym czasie metoda, stosowana jedynie w wybranych sektorach przemysłu, okazała się drogą do większego przedsięwzięcia: dzięki szybszym i bezpieczniejszym dostawom, materace docierały do klientów w lepszym stanie; można tez było przewozić większe, niż dotychczas ilości wyrobów, co zmniejszało nie tylko koszty dodatkowego pakowania i transportu, ale i zanieczyszczenia, tym samym przyczyniając się do ochrony środowiska naturalnego. Rozwój firmy, przebiegał w zaskakująco szybkim tempie. Dzisiaj Magniflex sprzedaje wszystkie swoje produkty, na rynku włoskim, jak i na rynkach zagranicznych. Zasoby majątkowe firmy, są w większości skoncentrowane na 33 tysiącach metrów kwadratowych terenu w Prato. Dzienna produkcja, to około 10.000 materacy, a firma podzielona jest na punkty sprzedaży, rozsiane nie tylko po Włoszech, lecz po całym świecie.
Nasza młoda kadra zarządzająca, jest zdeterminowana, by podążać szlakiem wyznaczonym przez Giuliano Magni i umacniać nasze globalne inwestycje i przedsiębiorczość.

Nasza misja

Rozumienie potrzeb rynku oraz zróżnicowana oferta, zarówno pod kątem produktów, jak i ceny są kluczowymi czynnikami naszego sukcesu. Misją naszej firmy, jest zaspokojenie potrzeb każdego z naszych klientów, na rynkach lokalnym i międzynarodowych, poprzez wprowadzenie bardzo szerokiej oferty oraz dbanie o najwyższą jakość naszych produktów. Działania te, pozwoliły naszej firmie zostać liderem w swojej branży, obejmując średni i wyższy sektor rynków, na których działamy.


Specjalista do dyspozycji

Wykwalifikowana osoba podpowie Ci jaki materac wybrać!
Zadzwoń: 722 300 301
lub wypełnij formularz

Wirtualny doradca

Odpowiadajac na kilka pytań doradca zaproponuje najelpsze materace. Proste i skuteczne rozwiązenie.

Uruchom Doradcę

Zobacz również

Materace market

Materace market w ofercie posiada materace najlepszych firm: Hilding, Janpol, Bedding czy Curem. Materace w najlepszych cenach z darmową dostawą w Warszawie. Dodatkowo możliwość negocjacji cen. Polecamy materace lateksowe, kieszeniowe oraz wysokoeleastyczne. Śpij po królewsku.

Zadzwoń do nas INFOLINIA: 722 300 301
Napisz do nas info@materace-market.pl
Adres Eccelent: ul. Jagiellońska 82, Warszawa
Bank Bank: 50 1140 2004 0000 3902 6316 5939 (BRE Bank)